1994 yılında pazarlama şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız, 1997 yılında 8000 m2 kapalı alan üzerine Çorlu – Tekirdağ’da kurulmuş olan fabrikamızda GÜRLE SUNİ DERİ A.Ş. adı ile suni deri sektöründe koagüle, non-woven, dokuma ve örme zeminli PU, PU/PVC ürün gruplarında döşemelik, ayakkabılık, giyimlik, çantalık ve astarlık sektörüne yüzlerce ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Her geçen gün kendisini ve kalitesini geliştiren GÜRLE; izlemekte olduğu kalite politikası ile müşteri memnuniyetini taviz verilmez en önemli ilkesi haline getirmiş, 2003 yılında almış olduğu ISO 9001:2000 kalite belgesi ile de kendisini uluslar arası düzeyde belgelemiştir.

Bugün 65 ülkeye ihracat yapmakta olan GÜRLE, 2010 yılında 130 çalışanı ile 6.000.000 metre üretim kapasitesine ulaşmış olup bundan böyle de müşterilerinin istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacı ile kendini ve teknolojisini sürekli olarak yenileyerek, sektörün olmazsa olmaz firmalarından olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz - Kalite Yönetimi

Gürle Suni Deri olarak, ürettiğimiz ürünleri global anlamda öncü ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Konsepten tasarıma, üretimden, sevkiyata kadar tüm aşamalarda bu anlayışla hareket ederiz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Gürle Suni Deri, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

Gürle Suni Deri olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

Toplumsal sorumluluk ve çevre bilinci ile katma değeri yüksek suni deri ürünleri üreterek, insanların yaşam kalitelerini yükselten, çalışanlarına değer sağlayan, sürekli iyileştirmeyi ilke edinen dünya şirketi olmak.

Moda trandlerini takip en, yenilikçi, sektörü yönlendiren, müşteri memnuniyetine öncelik veren, kaliteden ödün vermeyen ve ülke kalkınmasına katkıda bulunarak sektörün öncü kuruluşu olmak.